DÖKME TAŞ YÜNÜ TOZU-PARÇA

Dökme Taş yünü tozu ve cam yünü parçaları endüstri ve inşaat imalatlarında kullanılan taşyünü levha veya cam yünü şilte izolasyon malzemelerinin kullanımı sırasında artan yada kesilen ürünlerin parça yada tozundan ibaretttir.Taşyünü veya cam yünü izolasyon malzemesinden artan parça ve taşyünü tozları gelen talep olursa müşterilerimize satışı yapılır.

Taş yünü tozu veya cam yünü parçalarının kullanım yerleri genel olarak hafif levha-bims blok imalatları , atıl kullanılmayan mahal çatı izolasyonları,sinema duvar aralarına izolasyon dolgu malzemesi gibi ucuz uygun fiyatlı yapılması istenen ısı ve ozel ses izolasyonlarıdır.

Dökme taş yünü elyafı olarakta kullanılabilen dökme taş yünü tozu sıkıştırılarak yapılan yangına karşı tesisat geçiş deliklerinde , ses izolasyonu olarak sonradan erişilemeyen (sinema ses izolasyonu vs.) iki duvar arası sıkıştırılmış dökme taşyünü elyafı izolasyonlarında kullanılır.

Dökme taş yünü tozu - parçası ve camyünü parçalarının satışı bigbag çuvallarda veya paletlenmiş ve yüksek tonajlarda yapılmaktadır.(Kamyon ve Tır bazlı satışların haricinde küçük çaplı satışımız yoktur)

Parça Taş Yünü
ucuz parça taş yünü

Taşyünü Tozu
taşyünü tozu ucuz izolasyon malzemei

Parça Camyünü
ucuz camyünü izo cam